حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

خرید پلاستیک بسته بندی زعفران

خرید پلاستیک بسته یندی زعفران

از کدام فروشگاه آنلاین می توانیم خرید پلاستیک بسته بندی زعفران را انجام دهیم؟ آیا خرید پلاستیک بسته بندی زعفران در شهر خودمان هم امکان پذیر است؟ یکی از نیازهای اصلی در بسته بندی زعفران در ظروف پاکتی پلاستیک یا سلفون بسته بندی زعفران هست که بتوان زعفران را نگهداری کرد.

تولید پلاستیک بسته بندی زعفران در همه شهرهای ایران امکان پذیر نیست و برای تولید سلفون یا پلاستیک زعفران احتیاج به دستگاه های پیشرفته و تمام اتوماتیک هست تا بتوان پلاستیک با کیفیت و مناسب برای زعفران تهیه کرد و از همه مهمتر اینکه باید کاملا بهداشتی و زیر نظر وزارت بهداشت تولید شود.

پیشنهاد می کنم که مقاله قیمت خرید ظروف بسته بندی خشکبار را هم مطالعه کنید.

خرید پلاستیک بسته یندی زعفران

خرید انواع پلاستیک بسته بندی زعفران

برای بسته بندی زعفران دو نوع پلاستیک استفاده می شود که شرکت ها و فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای بسته به نیازشون تهیه می کنند و یکی از ویژگی های بسیار خوب و مثبت این دو نوع پلاستیک زعفران این هست که بعد از بسته شدن درب پلاستیک به هیچ عنوان رطوبت یا هوا داخل پلاستیک نفوذ نمی کند و هیچ آسیبی به زعفران نمی رسد و زعفرانی که بسته بندی شده هست تا مدت طولانی هم که بماند کیفیت خودش را از دست نمی دهد.

شما می توانید مقاله خرید اینترنتی پک کادویی زعفران را هم مطالعه کنید.

همانطور که گفته شد دو نوع پلاستیک یا سلفون برای زعفران تولید می شود که به شرح زیر میباشد

پلاستیک بسته بندی زعفران معمولی

پلاستیک بسته بندی زعفران معمولی که در بازار به نام نایلون زعفران هم شناخته می شود مخصوص برای بسته بندی زعفران تهیه می شود که در چهار سایز تولید شده است و ظاهر نایلون یا پلاستیک کدر هست و بسیار مقاوم است که به راحتی پاره نمی شود و یکی از نکات مثبتی که همه فروشندگان زعفران از نایلون زعفران استفاده می کنند این هست که عطر زعفران بعد از بسته شدن درب نایلون مشخص می شود و بسیار در جذب مشتری تاثیر گذار است.

پیشنهاد می کنم که مقاله انواع بسته بندی زعفران صادراتی ایران را هم مطالعه کنید.

پلاستیک بسته بندی زعفران سلفون

سلفون زعفران کلا با نایلون زعفران از لحاظ ظاهری متفاوت هست و بسیار شفاف و براق هست که می توانید در تصویر بالا شفافیت سلفون رو ببیند و قیمت سلفون نسبت به نایلون بالاتر هست و تا چند سال پیش برای تهیه سلفون زعفران نیاز به واردات بود چون در ایران دستگاه برای تولید سلفون با کیفیت بالا نبود اما حالا سلفون زعفران با همان کیفیت و با قیمت مناسب در مشهد تولید می شود.

سلفون و نایلون در چهار سایز تولید می شود که به شرح زیر میباشد:

  • پلاستیک بسته بندی زعفران نیم گرم
  • پلاستیک بسته بندی زعفران یک گرم
  • پلاستیک بسته بندی زعفران نیم مثقال
  • پلاستیک بسته بندی زعفران یک مثقال

تمامی سایزهای سلفون و نایلون در واحد تولیدی ظروف زعفران با دستگاه های تمام اتوماتیک تولید می شود که برای مشاهده قیمت و خرید انواع پلاستیک زعفران می توانید به فروشگاه واحد تولیدی ظروف زعفران مراجعه کنید و یا با راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید و پس از خرید پلاستیک بسته بندی زعفران از طریق پست پیشتاز یا هوایی به کل شهرهای ایران ارسال می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن ظروف زعفران شماره موبایل: 09153209948
واتس آپ ظروف زعفران واتس آپ: 09153209948
کانال تلگرام ظروف زعفران تلگرام: نمایش کانال ظروف زعفران
ایمیل ظروف زعفران ایمیل: info@zorofsaffron.com
مدیر سایت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

error: Content is protected !!
X