حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

درباره ما

واحد تولیدی ظروف زعفران از سال ۱۳۷۴ در زمینه تولید و فروش و پخش انواع ظروف زعفران و بسته بندی مشغول به فعالیت می باشد. متوجه شدیم که نمی توان به صورت فیزیکی و بودن در یک محل خاص به تمام افراد علاقه مند خدمات ارائه کرد. امروزه با وجود شبکه های اجتماعی و رشد کسب و کارها، نمی توان تنها بر روی کسب و کار فیزیکی تکیه کرد، چون جوابگوی عده ای از افرادی که می خواهند خدمتی را در غیر از ساعات اداری دریافت کنند، نمی باشد. بنابراین بر آن شدیم که وب سایتی در زمینه ظروف ایجاد کنیم تا بتوانیم در هر ساعت از شبانه روز، پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

واحد تولیدی ظروف زعفران در زمینه تولید و فروش قوطی های زعفران و بسته بندی فعالیت می کند. از آنجا که پخش توزیع زعفران در ایران بسیار گسترده شده و بیشتر کسبه، کشاورزان و افراد علاقه مند سعی دارند که زعفران تولیدی یا خریداری شده خود را به افراد علاقه مند به مصرف زعفران عرضه کنند. بنابراین به دنبال مکانی برای تهیه ظروف می گردند، که بتواند در تهیه و دسترسی آسان، آنها را یاری نماید. برای همین بر این شدیم که به صورت آنلاین به کسانی که به خدمات ما نیاز دارند پاسخگو باشیم.

گروه تولیدی ظروف زعفران می تواند، خدماتی از قبیل ارائه لیست قیمت، ارسال نمونه های قوطی و انواع بسته بندی مربوط به این حوزه، مشاوره در طراحی و چاپ لوگو و اسم برند شما برای دریافت بازار بزرگتر، تهیه و ارسال بار با انواع راه های ارتباطی و راهنمایی جهت انتخاب ظروف بسته بندی شما را یاری دهد.

اگر از خدمات طراحی و چاپ ما استفاده کنید، می توانیم کاری کنیم که برند شما در سطح اینترنت بیشتر شناخته شود، با انتشار یک مقاله در مورد کسب و کار شما و دیده شدن بیشتر، در صورتی که ما خدمات شما را ارائه کنیم، باعث بیشتر دیده شدن شما و اعتماد بیشتر مردم به شما می شود.

فعالیت های ما در زمینه های زیر است:

  • فروش ظروف زعفران
  • فروش ظروف بسته بندی
  • فروش ظروف خاتم یا فلزی
  • فروش ظروف شیشه ای
  • فروش انواع پک کادویی
  • فروش ظروف کریستال
  • و……..


اگر به دنبال محلی برای سفارش کارت و چاپ بسته بندی خود می گردید، ما می توانیم در این زمینه به شما مشاوره، طراحی و کمک کنیم

error: Content is protected !!
X